Dział Rekrutacji na Studia

Collegium Novum
ul. Gołębia 24, pok. 18
31-007 Kraków

tel.: +48 12 663 14 01
tel.: +48 12 663 14 08
tel.: +48 12 663 14 41
fax: +48 12 663 14 34

Pracujemy:
poniedziałek 10:00-16:00
wtorek-piątek 8:00-16:00

Skontaktuj się z nami!
rekrutacja@uj.edu.pl

Wciąż trwa rekrutacja na studia I stopnia i jednolite magisterskie

W poniedziałek 31 lipca 2017 roku uruchomiona została sierpniowa rekrutacja uzupełniająca dla studiów pierwszego stopnia i jednolitych magisterskich prowadzonych w języku polskim, dla kandydatów ubiegających się o przyjęcie na zasadach dotyczących obywateli polskich.

Kandydatów zainteresowanych podjęciem studiów w Uniwersytecie Jagiellońskim zachęcamy do zapoznania się z zasadami ubiegania się o przyjęcie i ofertą wszystkich studiów, które prowadzą aktualnie nabór sierpniowy oraz do dokonania rejestracji na wybrane kierunki. Rejestracja została uruchomiona na te studia, na które są jeszcze wolne miejsca i potrwa do 12 września*.
* dla kandydatów z maturą zagraniczną inną niż IB i EB rejestracja zakończy się 30 sierpnia

Lista studiów prowadzących uzupełniający nabór sierpniowy

Powyższa lista studiów nie są jeszcze kompletna. Nabory na kolejne kierunki studiów pierwszego stopnia i jednolitych magisterskich, dla których będzie taka możliwość, uruchomione zostaną w najbliższym czasie. Informacje na temat uruchamianych naborów są na bieżąco aktualizowane oraz umieszczane na stronie internetowej systemu ERK www.erk.uj.edu.pl.

Aby wyświetlić listę studiów prowadzących aktualnie rejestrację uzupełniającą na stronie www.erk.uj.edu.pl należy wybrać:

katalog studiów 2017/2018 » studia w języku polskim » dla obywateli polskich oraz cudzoziemców podejmujących studia na zasadach obowiązujących obywateli polskich » zakładka: studia I stopnia, jednolite magisterskie » Rejestracja na studia - możliwa w tej chwili.

Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji, kryteriów formalnych, wymaganych dokumentów i harmonogramu rekrutacji dostępne są na stronie systemu ERK w kartach poszczególnych studiów oraz na stronie rekrutacji na studia w części „Studia I stopnia i jednolite".

Zapraszamy do rejestracji na studia w UJ!