Dział Rekrutacji na Studia

rekrutacja@uj.edu.pl

Uniwersyteckie studia z przyszłością

dr Karolina Rak z IBiDW

Studia azjatyckie w Instytucie Bliskiego i Dalekiego Wschodu po raz kolejny zostały uhonorowane wyróżnieniem "Studia z przyszłością". 9 kwietnia 2018, podczas uroczystej gali trzeciej edycji ogólnopolskiego konkursu, w Pałacu Polskiej Akademii Nauk w Jabłonnie koło Warszawy, dr Karolina Rak z IBiDW odebrała certyfikat dla uniwersyteckich studiów azjatyckich. To już kolejne wyróżnienie tego typu dla IBiDW, poprzednie Instytut uzyskał w marcu 2016. Certyfikatem "Studia z przyszłością" wyróżniono również studia drugiego stopnia Relacje międzykulturowe (Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych).

Certyfikat ten otrzymają kierunki studiów, które swoje programy opierają na trzech filarach: dążeniu do przekazywania aktualnej, nowoczesnej wiedzy, kreowaniu umiejętności i kompetencji społecznych poszukiwanych przez pracodawców oraz inwestowaniu w najwyższą jakość edukacji. Celem programu jest promocja kierunków studiów, które wyróżniają się na rynku nowoczesnością koncepcji kształcenia, jakością realizowanego programu oraz skutecznością w edukowaniu dla rynku pracy. Konkurs "Studia z Przyszłością" służy również promowaniu najbardziej innowacyjnych, oryginalnych i wartościowych merytorycznie pomysłów na kształcenie studentów - kształcenie z uwzględnieniem oczekiwań interesariuszy zewnętrznych uczelni.

Więcej informacji o wydarzeniu znaleźć można tutaj oraz na stronie organizatora.

Studia z przyszłością logotyp

Data opublikowania: 16.04.2018