Dział Rekrutacji na Studia

Skontaktuj się z nami!
rekrutacja@uj.edu.pl

START REKRUTACJI na studia I i II stopnia oraz jednolite magisterskie

We wtorek, 5 czerwca 2018 o godzinie 12:00 rozpoczęła się rejestracja na wszystkie studia pierwszego i drugiego stopnia oraz jednolite studia magisterskie prowadzone w języku polskim w roku akademickim 2018/2019.

Aby ubiegać się o przyjęcie na studia, kandydat powinien założyć konto w systemie ERK na stronie www.erk.uj.edu.pl, dokonać rejestracji na wybrane studia i spełnić warunki wymagane do jej potwierdzenia – wnieść opłatę rekrutacyjną i, w niektórych przypadkach, przesłać dokumenty wymagane przy rejestracji. Więcej informacji na temat procesu rekrutacji na studia w Uniwersytecie Jagiellońskim znajdziesz na stronie Rekrutacja krok po kroku: studia I stopnia i jednolite magisterskie oraz studia II stopnia.

Rekrutacja potrwa do:

• 6 lipca na wszystkie studia I stopnia i jednolite magisterskie (z wyłączeniem Międzywydziałowych Indywidualnych Studiów Humanistycznych (MISH), zarządzania (program podwójny dyplom z ESB Business School Reutlingen University), kandydatów z maturą zagraniczną inną niż IB i EB oraz ciągłego naboru na niestacjonarne studia na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej – sprawdź terminy w kartach studiów),
  • 10 lipca na studia drugiego stopnia, na które przeprowadzany jest egzamin wstępny lub dla których dla potwierdzenia rejestracji wymagane jest dostarczenie kserokopii odpowiednich dokumentów oraz
  • 15 lipca na pozostałe studia drugiego stopnia.

Kompletny harmonograme rekrutacji dostępny jest w kartach poszczególnych studiów i na stronach:

Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji, kryteriów formalnych, wymaganych dokumentów dostępne są w kartach studiów na stronie systemu ERK w katalogu na rok akademicki 2018/2019. Koniecznie przeczytaj ten artykuł, aby dowiedzieć się, jak założyć nowe konto ERK, jakie dane w nim podać i jak nie popełnić przy tym błędu.

Zapraszamy do rejestracji na studia w UJ!

Data opublikowania: 05.06.2018
Osoba publikująca: Małgorzata Kozik