Próbna matura z Wydziałem Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej

20.03.2024
Zapraszamy tegorocznych maturzystów do udziału w próbnej maturze z fizyki organizowanej przez Wydział Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej UJ. Próbny egzamin dojrzałości odbędzie się 6 kwietnia na terenie Kampusu 600-lecia Odnowienia Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Rejestracja trwa do 26 marca br., do godz. 23.59. Liczba miejsc ograniczona.
Читать еще o Próbna matura z Wydziałem Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej

Certyfikaty Doskonałości Kształcenia dla UJ

08.03.2024
Polska Komisja Akredytacyjna przyznała pięciu studiom prowadzonym na Uniwersytecie Jagiellońskim Certyfikaty Doskonałości Kształcenia.
Читать еще o Certyfikaty Doskonałości Kształcenia dla UJ

Międzynarodowy Salon Edukacyjny Perspektywy 2024

07.03.2024
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stanowiska UJ w trakcie Międzynarodowego Salonu Edukacyjnego, który odbędzie się w dniach 15–16 marca 2024 w Centrum Wystawienniczym EXPO XXI w Warszawie.
Читать еще o Międzynarodowy Salon Edukacyjny Perspektywy 2024

Rozpoczęcie rekrutacji dla cudzoziemców

06.03.2024
6 marca 2024 roku rozpoczęła się rekrutacja na rok akademicki 2024/25 dla cudzoziemców na studia w języku polskim.
Читать еще o Rozpoczęcie rekrutacji dla cudzoziemców

Rozpoczął się nabór zgłoszeń do konkursu o przyznanie Stypendium UJ

01.03.2024
Stypendium Uniwersytetu Jagiellońskiego jest skierowane do osób, które chcą podjąć studia na UJ (z wyłączeniem kierunków UJ CM). Celem Stypendium jest wsparcie rozwoju najzdolniejszych przedstawicieli młodego pokolenia. Przyznawane jest za wybitne wyniki w nauce. Nabór zgłoszeń trwa do 15 kwietnia.
Читать еще o Rozpoczął się nabór zgłoszeń do konkursu o przyznanie Stypendium UJ

Rozpoczęcie rekrutacji do SMO i na wybrane studia w językach obcych

28.02.2024
28 lutego 2024 roku rozpoczęła się rekrutacja na rok akademicki 2024/25 dla wszystkich kandydatów do Szkoły Medycznej dla Obcokrajowców, a także na wybrane studia w językach obcych (na część studiów w językach obcych rekrutacja prowadzona jest od 8 lutego).
Читать еще o Rozpoczęcie rekrutacji do SMO i na wybrane studia w językach obcych